Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Valaki segít? Hogy tudok 2...

Valaki segít? Hogy tudok 2 laptopot összeköttetni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon értek a gépekhez, szóval bocsánat ha valamit félreírok, nem értek. :D

Szóval arról lenne szó, hogy volt pár éve egy laptopom, de befuccsolt a képernyője szóval betört belül vagy valami ilyesmi, és így ugye nem tudtam használni. Azt hallottam hogy csak egy monitort kell rákötni és akkor tudom használni. De inkább vetettem egy másikat nagy nehezen,mivel más baja is volt, csak a másik gépről kellenének az adatok (képek, zenék, egyéb fájlok) amiket már nem tudok máshonnan beszerezni. Azt olvastam hogy 2 laptopon össze lehet köttetni valahogy .... hogy az azon lévő adat a másik gépen legyen. Na most nem sokat fogtam fel ebből ._. remélem valaki tudna segíteni hogy egyátalán el tudjam kezdeni valamikor, valahogyan :)



2013. aug. 5. 21:10
 1/2 anonim válasza:
Egy régi CRT monitor is megteszi fillérekért kapsz ma már egyet. A legegyszerűbb mód hogy kiveszed a régiből a merevlemezt, és veszel egy külső USB-s házat kb 2000 forint és csak rákötöd az új gép USB portjára.
2013. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hálózat. Guglizz utána oprendszereidnek megfelelően. 250ft ban megoldható. Vagy Hdd kiszed,másikba be, live ce, pendrive ra kimented ami kell. Azt csókolom
2013. aug. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!