Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hangkáryta driver és codec...

Hangkáryta driver és codec probléma. Milyen driver/codec kell hozzá?

Figyelt kérdés
A gépem nem hibásan telepíti a hangártya drivereket, codec-eket. High Definiton Audio hangeszközöm van. Több driver ellenőrző programot is kipróbáltam miután magamtól nem találtam megfelelő drivert hozzá. Az összes ilyen program az IDT High Def. Audio hangeszközt telepíti de valamiért nem fogadja el a gép, sok hangot nem játszik le. Pl youtube videó tökéletesen hallatszik de skype hívásnál semmi. Ami alapból rajta van a gépen(nemrég lett újratelepítve) az ilyen téren jól működik, lejátszik minden hangot, de a mikrofonokat nem érzékeli. Régebben mikor XP volt rajta működött, mióta kb 3 éve Windows 7-re váltottam azóta nem érzékeli a mikrofonokat. Egyébként Windows 7 Ultimate 64bit az oprendszer.
2013. aug. 2. 21:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!