Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy informatikus tudna segíten...

Egy informatikus tudna segíteni? Driver probléma

Figyelt kérdés
Szóval lenne nekem egy Samsung RV509-es laptopom amire ráraktam a windows 7-et és persze minden drivert letörölt, a wifi driverét( iszonyatosan nehezen) megszereztem, de a többivel még lenne probléma. pl eddig a mikrofon xpn tökéletesen müködött most hogy 7 van rajta egy kalap szar alig lehet hallanni valamit, windowson megprobáltam átállítani de sehogy semmi, pedig eddig tökéletes volt. Létezik mikorofon driver és ha igen honnan tudnám beszerezni? kérlek segítsetek már olyan reménytelen ez az egész...

2013. jún. 24. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt: Mindenhez ott a driver, ahol az első linkelte.

Ha recseg a mikrofon, akkor a beállításait kell állítani.

Másrészt: miért informatikust keresel?

2013. jún. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az első link tökéletes volt, köszönöm szépen, amúgy azért mert már 5 driverrel probálkoztam és kissé reménytelennek tűnt hogy megtudom oldani de sikerült. Ahol a szükség ott a segitség:D köszi a válaszokat!:)
2013. jún. 27. 00:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!