Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lezárt a tabletem, mit csináljak?

Lezárt a tabletem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
A húgom megtalálta a tabletemet és elkezdte nyomkodni. Most azt irja ki, hogy túl sok mintarajzolási próbálkozás volt és jelentkezzek be a googlefiókommal. Én fel kerestem a legközelebbi Wifi kapcsolatot mert otthon nem az van, és megpróbáltam bejelentkezni. Beirom amit kér elkezd forogni hogy ellenőrzés de azt irja ki hogy rossz a felhasználónév vagy a jelszó. Most mit tudok csinálni? Amúgy egy Navon Platinum táblagépről lenne szó.

2013. aug. 2. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
azzal az user/pw-vel jelentkezz be amit a tabon is használsz. ha szerinte rossz akkor másik usert használsz a belépéshez, vagy rosszul adod meg az adataidat.
2013. aug. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
azzal próbálok belépni amit tabon használok ugyanis csak az az egy van ráadásul nem tudok hard resetelni mert nem férek hozzá a beállitásokhoz amúgy szerintem az a probléma hogy a wifit sem engedi bekapcsolni tehát nem tudja ellenőrizni a megadoot adatokat
2013. aug. 2. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy menni fog-e, csak egy tipp... Próbáld meg azt, hogy kikapcsolod, majd bekapcsoló gombot és a hangerő+ gombot lenyomod egyszerre, erre elvileg bejön a System Recovery, itt válaszd a factory reset-et. Ez felér egy gyári beállítások visszaállításával. Tárolt adataid veszni fognak!
2013. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó a válaszod majdnem pontos volt és a te leirásod alapján jöttem rá a megoldásra.


A menü megnyitása:


-kikapcsolás

-bekapcs+hangerő le

Megjelenik a fenü


Facttory reset:

-hangerő gombokkal oda navigálunk

-majd bekapcs gomb 1x röviden

-igen reset

és kész

2013. aug. 9. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:

Hangerő le??? Az ált. a frissítést hajtja végre microSD kártyáról. Érdekes...

No mindegy, igen bocs, elfelejtettem szólni, hogy itt az érintés nem működik, de gondolom hamar rájöttél miként navigálj.

2013. aug. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!