Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy dfp7005 tabletem és...

Van egy dfp7005 tabletem és elakarom adni megéri? (többi lent! )

Figyelt kérdés
elakarom adni de mikor utána néztem netet azt láttam hogy 1.5 ghz ez és én azért akarom eladni mert láttam enyi pénzért 1.6 ghz kat! amikor ezt megvedtem akkor úgy tudtam hogy ez 1 ghz! akkormivan? 1.5 ig bővithető vagy mi?
2013. júl. 15. 17:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem! Az a processzor órajele, s az nem bővíthető, sőt a tablet ROM-on kívül semmivel sem bővíthető. Valszeg igen, 1.5GHz-en jár a te procid is, szóval az 1GHz az valami félreértés lehetett, esetleg az eladó írta félre. Egyébként meg nem! Nem éri meg pusztán ezért eladni, 100Mhz-en nem múlik semmi sem. Tanulmányozd egy kicsit a tabletek világát, elsősorban a hardvert, hogy mi mire elég, no meg a kijelzőket, azok felbontását, technológiáját stb. Ha már jobban képben vagy, akkor tudod majd melyiket éri meg megvenni, melyiket nem.
2013. júl. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!