Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért kell akár hatszor is...

Miért kell akár hatszor is újraindítani a gépemet?

Figyelt kérdés
Mikor először bekapcsolom a számítógépemet (nincs 4 éves), minimum ötször lefagy, mire használni tudom. Utána nincs vele gond. Olyan, mintha be kellene "melegednie", még a hangja is más utána. Egyébként ha folyamatosan megy, nincs probléma.
2013. júl. 31. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Két gond lehet.

1. Tápegység. Tippelek: Codegen/Mercury/más hasonló gagyi. 95%, hogy ez a rossz.

2. Alaplap, azon is a proci környéki kondenzátorok. 4%, hogy ez a rossz.

1% egyéb probléma, ami szinte bármi lehet.

2013. júl. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én nagyon sügér vagyok a számítógéphez, csak netezek rajta. Légyszi' úgy magyarázd el nekem, mint egy gyereknek. Egy cég rendszergazdája segített a vásárlásnál, direkt kértem, hogy ne gagyi cucc legyen, nem is volt olcsó. Gigabyte tápegység van benne. És már több, mint egy éve ezt csinálja bekapcsolásnál. Mit tudok vele csinálni?
2013. júl. 31. 08:05
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Sajnos a Gigabyte -ba is vannak gagyi sorozatok, mert maga a Gigabyte nem gyárt tápokat, beszállítóktól rendelik.

Itt van még néhány tipp a lefagyásról:

[link]

2013. júl. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mutasd meg egy szerelonek/hozzaertonek akkor!
2013. júl. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hozzáértőnek (vagyis én úgy hittem, az) már mutattam, azóta is lefagy folyton. Tudom, hogy el kellene vinnem szerelőhöz, csak bosszantó, hogy ilyen hamar javításra szorul.
2013. júl. 31. 09:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!