Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom a windows xp op....

Hogyan tudom a windows xp op. Renszerü gépemet gyórsabbá tenni?

Figyelt kérdés
Kb 10 éves a számítógépem és amióta van rajta internet lassan kapcsol be, folyton zúg és gyakran netezés közben (hangos zúgás kíséretében) kiírja a böngészö hogy a program nem válaszol és használhatatlanná válik. Megpróbáltam volna újra telepíteni az op.rendszert de akkor elvesztek volna az adataim

#Windows XP #számítógép felgyórsítás
2013. júl. 25. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
túl sokat már nem tehetsz érte, megérett a cserére. IT -ban 2-3 év is nagy idő, 10 meg borzasztóan sok.
2013. júl. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát talán még megérné újra telepíteni a windows-t de xp az már felejtős dolog írtó régi!
2013. júl. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 SimkoL ***** válasza:

Wise Disk Cleaner, Wise Registry Cleaner.....


Ingyenes programok, - van bennük magyar nyelv :) -


Egy alapos 'takarítás' csodákra képes !


Ja és egy rendes takarítás a gép belsejében is - újrapasztázás, venti olajozás de inkább csere, portalanítás....

2013. júl. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat:)
2013. júl. 25. 17:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!