Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez mi a csoda? Légyszi, aki...

Ez mi a csoda? Légyszi, aki tudja, segítsen! Én még ilyet nem láttam.

Figyelt kérdés

Egy képekkel teli mappát akartam rámásolni a pendrive-omra. Kiírta, hogy nincs elég hely, így megszakítottam a másolást. Erre látom, hogy a mappa bizony mégis rajta a van cserélhető lemezen. Próbáltam letörölni, de nem engedte. Megnyitottam a mappát, és ezt találtam... Mintha egy üzenet lenne beleírva. Mi a jó Isten lehet ez?


[link]


2013. júl. 27. 18:57
 1/4 Teno ***** válasza:
megsérült másolás közben a fálj, ha úgyis megvan a gépeden a cucc, akkor csak formázd újra a pendriveot
2013. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors választ!

Igen, megvan a gépen minden szerencsére. Ööö, hogyan kell megformázni a pendrive-ot? Sajnos elég hülye vagyok ehhez a témához.

És az a szöveges rész honnan jöhetett? Vagy arra nincs magyarázat?

2013. júl. 27. 19:03
 3/4 Teno ***** válasza:

a sajátgépbe a pndrivod ikonjára jobb egérgombbal kattintasz, majd ami feljön abalk, ott megkeresed azt h: "Formázás..." aztán leformázod

A szöveges rész, az ismeretlen fálj formátum akar lenni

2013. júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a segítséget! :)

Nekem nagyon durvák ezek a random szavak, mintha egybefüggő szöveg lenne az egész, nem semmi, mikre képes ez a gépezet. :D

2013. júl. 27. 19:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!