Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?...

Mi baja lehet a gépemnek? Könyörgök segítsen valaki!

Figyelt kérdés

A következő tünetekre lettem figyelmes:


¤ ha jobb egérgombbal megyitok egy kis ablakot, akkor mire odaviszem az egeret eltűnik, és eltelik vagy 3-4 próbálkozás, mire végre nem tűnik el

¤ ha gépelek valamit, nem mindig jelennek meg a karakterek

¤ az ablakok teteje, ahol a kicsinít, kis ablakba rakás meg bezárás van vibrál 2-3 másodpercenként.

¤ néha, ahogy pl.: beírok egy internetcímet, az ablak minimalizálja magát és egy másik ablak kerül a helyére és megint le kell mennem a tálcára, hogy előhozzam.


Vírust írtottam avasttal, Avirával és Search&Destroyyal. Mi lehet a baj?? Könyörgöm segítseketek!



2013. júl. 3. 11:31
 1/3 anonim ***** válasza:

"Vírust írtottam avasttal, Avirával és Search&Destroyyal. "


Ha már kellett irtanod ott a baj.

Maradt még szép számmal kártevő.

Húzd újra a gépet és ne nyiss meg legközelebb minden sz.rt.

2013. júl. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
telepítsd újra + rendes drivereket rakj fel
2013. júl. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És legkőzelebb ha Avastot is rakod fel vagy barmi mas allando vedelmi progit,akkor mellete hetente minimum 1x a Malwarebytest futtasd le ne az ilyen reg nem sok semmit ero Search&Destroy-t....
2013. júl. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!