Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a gépemnek?...

Mi baja lehet a gépemnek? (laptop)

Figyelt kérdés
1 napja, hogy nem reagál arra, hogy ha rányomok a leállítás vagy újraindító gombra...nem tudom kikapcsolni, sőt..ha megnyitom a böngészőt akkor a tálca automatikusan eltűnik. ezért csak úgy tudom kikapcsolni, ha teljesen lemerítem az akkumulátort.
2013. jún. 10. 15:13
 1/7 anonim válasza:
nekem is volt pont ilyen gondom. egy programot kellett frissíteni. esetleg nálad nem lehet ilyen gond?
2013. jún. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
meglehet..és nem tudnád megmondani melyik programot kell?
2013. jún. 10. 15:19
 3/7 anonim ***** válasza:
amit az első írt az egy rakás semmi,még annyit sem ért a géphez,mint én,vagy te,
2013. jún. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor neked van más ötleted?:)
2013. jún. 10. 15:31
 5/7 anonim ***** válasza:

persze,hogy van :

-tartsd a kikapcsoló gombot 6 másodpercig benyomva és le fog állni a géped ,

-aztán jöhet az újratelepítés,

2013. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

lehet hogy nem értek a számítógépekhez, ettől függetlenül a te válaszod se volt valami hasznos :D csakis magadat minősíted, hogy először az én válaszomra reagáltál és nem a kérdésre. :D

nekem is ugyanez volt a problémám, gondoltam tőmondatban leírom. és kipróbáltam azt a "technikát" hogy lenyomva tartottam a gombot perceken keresztül is, és nem reagált :) azt hittem hogy ez a kérdezőnél se működik, mert ezt úgy gondoltam már megcsinálta...


a program igazából alapból fent volt a laptopomon (hp-s program) és állandóan kijelezte, hogy frissíteni kell. frissítettem és újraindult, kikapcsolt :)


elnézést, hogy nem vagyok egy infókockazseni! csak a saját tapasztalataimat írtam le, hátha sikerül neked is.

2013. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nembaj, köszi azért ezzel is sokat segítettetek :)igazából nem tudom mit csináltam, de most a tálca már hajlandó megjelenni...majd nemsokára kiderül, hogy kikapcsolni is kitudom e..
2013. jún. 11. 00:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!