Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a baja a gépemnek?

Mi a baja a gépemnek?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt játszottam a laptopommal egy játékkal, kb a felénél tartottam, és befagyott a videójátszás közben ( előtte már 3 játékot végigjátszottam nem volt baja) és nem tudom letöröltem, meg minden, aztán a win 8-at 3 szor újraraktam és le is formztam töröltem mindent új partíci osztás is volt, és mintha zombi lenne sokszor a gépem :S

Asus x55vd-sx004 intel core i3 proci 2,4 ghz

Nvidia Geforce 610 M 1gb

500 gb hdd

4 gb ddr 3 ram

nem kellene lassúnak lennie abszolút, mi lehet a baj? előtte jó volt kérlek segítsetek köszi



2013. febr. 23. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Video kártya halál valószinüleg.
2013. febr. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Videokartya halal eleg eros lenne egy 1,5 honapos gepnel, amugy amikor telepiteni akarok egy rendszert vagy csak ugy elinditani ezt irja, unmountable boot volume hiba, vagy a dosban mikor xp-t akarok akkor nem jut el a formazo feluletig elotte a hardverkiepitesnel a merevlemeznel leall h vmi gond van vele
2013. febr. 24. 17:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor is garis szerviz minél előbb és ez sajnos alaplap hiba lesz . Ez nem szoftveres hiba tehát garanciás szervízbe vele.
2013. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!