Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért lassú a gépem?

Miért lassú a gépem?

Figyelt kérdés

Nem régen telepítettem újra ezt a gépet.És a telepítés óta nagyon lassú.Gép adatai:

processzor: intel core i5 660 3.33GHZ

ram:4GB

Videokártya:Nvidia Geforce GT630 4GB

Windows 7 home premium 64bit.

Ezt a gépet játékra vettem.De nem futnak rajta a játékok se rendesen.(WarZ low-on megy,gta IV medium beállításokon megy csak.És közben a processzor 99%-on van)Régen nem volt ilyen,csak az újratelepítés után lett ilyen lassú.


2013. júl. 19. 10:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A GT-630 4GB egy borzalmas kártya teljesítményben és árban is, eleve egy alsó kategóriás modell és a 4GB videomemória annyira nevetséges rajta, hogy az már fizikailag komolyan fáj! Én ezt a közeljövőben sürgősen lecserélném, pláne ha játékra van a gép!!!

Ha viszont most rosszabbul teljesít, mint korábban, akkor esetleg a driver(ek)-vel lehet a gond...

2013. júl. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A Nvidia Geforce GT630 4GB rossz kártya és szerintem sok adat van rajta azért akadozik.
2013. júl. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Valószinű,hogy sürgősen lecserélem ezt a kártyát.De az lehet hogy a kártya miatt irja,hogy a processzor 99%-on van?Mert ez érdekes hogy a gta 4-től felmegy 99%-ra és az már nem 1 mai játék
2013. júl. 19. 22:48
 4/5 Gábor_79 ***** válasza:
Bocsánat, de a windows lassulását nem befolyásolja a videókártya. Az csak megjelenítő eszköz és nem tárol adatokat. Más okozza a lassulást, ami örök kérdés. Egyfajta windows betegség.
2013. júl. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:
Ja és ha újratelepítés után lett lassú, akkor vagy nem raktál fel valamihez drivert vagy rosszat. Ha tényleg olyan régi a vidikártya, nem feltétlen a legújabb illesztőprogram a megfelelő. Kivéve, ha konkrétan arra a kártyára optimalizálták. Vezérlpult > eszközkezelő. Ha van kérdőjel akárhol is, akkor valami hibádzik azaz hiányzik.
2013. júl. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!