Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nagyon lassú a gépem, mert...

Nagyon lassú a gépem, mert gagyi sz@r és kiégett belőle egy memória, mert kis híján kigyulladt ez a roncs?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve. Nincs pénzem új gépre, ezt is úgy lomtalanították rám. Mit csináljak? Lassú az egész. Van rajta dropbox, az kell az oskolához, nem törölhetem le. Amúgy meg csak egy játék van rajta, ami szintén nagyon régi. 2002-es, xp van rajta. Már a youtube is akadozik, olyan sz@r és már a zene is. Már töredezettség mentesítettem is, de semmi. Mit csináljak?

2013. máj. 23. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:

CCleaner-t töltsd le,elemezd és tisztítsd.

Hát ha begyorsul

2013. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Windowst húzd újra
2013. máj. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 Köszi, bár nem tudom, mi ez, de utána nézek.


2 Meg volt, nem segített.

2013. máj. 23. 22:40
 4/10 anonim ***** válasza:

Húha, akkor nem poros nagyon?

HD sentinelt szedj le, és nézd meg a vinyó állapotát.

2013. máj. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezzel lehet nagytakarítani. A Free-t töltsd le.

[link]

2013. máj. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Belül alapos portalanítás (de nehogy elővedd a porszívót).

A C-re jobb egérgombbal, Tulajdonságok. Eszközök, Hibaellenőrzés. Itt jelöld be mind a kettőt, aztán inditsd újra a gépet. Rendbeteszi a vinyót.

Le kellene töltened a Windows XP SP3-at, ez ingyenes, de letöltés után írd ki CD-re, úgy telepítsd (jó lesz az újratelepitéshez). A legújabb Adobe Flash Player és a Java sem működik e nélkül. [link]

2013. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt is töltsd le, ez egy töredezettség mentesítő. [link]
2013. máj. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbálom ezeket. Amúgy a portalanítás megvolt, amikor kiégett egy memória, tényleg nagyon poros volt. De azóta sem működik, sőt, egyre rosszabb.
2013. máj. 24. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Mennyi ram van most benne?

Ha ilyen 256mega maradt, akkor az a baja, ne is próbálkozz mással.

2013. máj. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon kevés. Nem értek hozzá, de úgy volt, hogy volt négy darab ilyen kis cucc, abból 1 kiégett. Előtte sem volt túl gyors a gépem, lényegében ezért húztuk újra valamikor.
2013. máj. 24. 13:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!