Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a freemail-be...

Miért nem tudok a freemail-be csatolni semmit?

Figyelt kérdés

önéletrajzot szeretnék elküldeni,de semmit nem csatol hozzá.Próbáltam mást,képet..stb,de semmit nem ad hozzá.mi lehet a baj?Vagy mi állitódhatott el?Eddig jó volt.

Rámegyek a melléklet csatolására,ott kiadja hogy válasszam ki amit szeretnék,kiválasztom,és még sincs ott semmi...

Tud valaki segiteni?Fontos lenne elküldenem.....(egyébként citromailről se tudok...)


2013. júl. 18. 13:02
1 2
 11/12 anonim válasza:
Én is most kerültem abba a helyzetbe, hogy megkérdezte a rendszer, hogy engedélyezem-e, hogy hozzáférjen a képeimhez. A nem-et pipáltam be, és, hogy ezt jegyezze is meg. Bíztam benne, hogy ha kell, vissza tudom csinálni. Nem tudtam. Az is lehet, hogy a firefox bűne. Sehol, semmilyen beállítást nem találtam, ami ide vonatkozik. Írtam a freemailnek, hogy hö. Remélem, meg mondják, mi a teendő. Aláírom, hogy a gugli sokkal jobb. Ha az ember a teljes magánéletét ingyen oda adja a guglinak, akkor joggal elvárja, hogy szolgáltassanak is érte valamit. Ezért vagyok én is inkább freemailes. Az én féleszűmön minden le van tiltva, ami g-vel kezdődik. Tudom, hogy így is lopják az adataimat, de én legalább nem tessékelem be őket, hanem küzdjenek meg érte.
2018. okt. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Beléptem egy lapossal. Ott engedte a csatolást, tehát a böngészővel van gond.(Firefox). Megírom, mire jutottam.
2018. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!