Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudok a freemail-be...

Miért nem tudok a freemail-be csatolni semmit?

Figyelt kérdés

önéletrajzot szeretnék elküldeni,de semmit nem csatol hozzá.Próbáltam mást,képet..stb,de semmit nem ad hozzá.mi lehet a baj?Vagy mi állitódhatott el?Eddig jó volt.

Rámegyek a melléklet csatolására,ott kiadja hogy válasszam ki amit szeretnék,kiválasztom,és még sincs ott semmi...

Tud valaki segiteni?Fontos lenne elküldenem.....(egyébként citromailről se tudok...)


2013. júl. 18. 13:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

regelj egy gmailt. a citromail és freemail már eleve rossz ómen, önéletrajz küldésre pedig semmiképpen sem használnám, mert rögtön minősít és nem pozitív értelemben. azon túl ráadásul, hogy egy sok éves technológiájú vacak szolgáltató még abban sem lehetsz biztos, hogy nem-e azért nem jön válasz mert a rendszer benyelte.


Szóval a teendőd:

regelj gmailt

importáld át a mailjaidat oda

jelentkezz onnan

2013. júl. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
az elsőből kifelejtettem, hogy a citromail és freemail általában a gondolkodni nem tudó/akaró buta/lusta emberek szolgáltatója akik nem értenek még ahhoz sem, hogy rendes online jelenlétük legyen, ezért rossz előjel ha freemailes/citromailes jelentkezőtől kapok önéletrajzot. és tudom, hogy nem pontosan a kérdésedre válaszolok, de ez esetben hidd el, hogy nem piszkálásból írom, hanem mert neked akarok jót.
2013. júl. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszi,akkor csinálok egy gmailt.De tényleg nem tudom "hirtelen" mi baja lett,miért nem csatol....
2013. júl. 18. 13:32
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
ha a keresőben rákeresel akkor látod h minden nap van 5 ember akinek valami egzotikus hibája van a rendszerrel, valszeg ez is megjavul majd 1-2 napon belül.
2013. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


A freemaillel és a citromaillel valóban elő szoktak fordulni problémák, például a lassúság vagy nem küldik/fogadják a csatolt fájlt.


Szerintem hasznos lenne a kérdéseddel a freemail üzemeltetőihez fordulnod, mert az is lehet, hogyha nem jelzi senki nekik azt, hogy valami gond van, akkor nem veszik észre.


Nekem is van freemailes postafiókom. Magyarországon az internet elterjedésekor rengeteg ember kezdte el használni a freemailt. Az én regisztrációim is kb. 2001-ben készült, több, mint egy évtizede. :-) Gmail felhasználó 2006-ban lettem.

A gmail.com sok tekintetben jobban működik, mint a freemail.hu, de én megtartottam a régi freemailes címemet is.


Az egyik hozzászóló írta:

"az elsőből kifelejtettem, hogy a citromail és freemail általában a gondolkodni nem tudó/akaró buta/lusta emberek szolgáltatója akik nem értenek még ahhoz sem, hogy rendes online jelenlétük legyen, ezért rossz előjel ha freemailes/citromailes jelentkezőtől kapok önéletrajzot. és tudom, hogy nem pontosan a kérdésedre válaszolok, de ez esetben hidd el, hogy nem piszkálásból írom, hanem mert neked akarok jót."


Szeretném megcáfolni azt hogy a freemail felhasználók köre a lusta, buta és gondolkodni képtelen emberekből állna.

A gmail.commal is voltak már komoly problémák, másrészt a gmail regisztrációhoz szükséges egy nem gmail postafiók is.

Külön beosztom, hogy mely leveleket küldöm a gmailből, illetve a freemailből. Amikor önéletrajzot küldtem valahova, akkor mindig a régi freemail címemet használtam ahhoz.

Remélem, hogy a többi munkaadó a pályázó szaktudását veszi figyelembe, tehát önéletrajz tartalmát, nem pedig azt, hogy milyen e-mail szolgáltató levelezőrendszerét (is) használja az álláskereső. Így volna logikus.

2013. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
azért azt, hogy a gmailben fennállása óta volt kb 3x globális probléma amit egy órán belül javítottak ne hasonlítsuk a freemail hibákhoz amivel kapcsolatban csak ezen a fórumon érkezik naponta három kérdés :)
2013. júl. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom, hogy nem kizárólag a freemail hiányosságairól írtál, hanem nagyon lekezelően nyilatkoztál a freemail használóiról. Amennyiben sikerült végigolvasnod az előző hozzászólásomat, akkor remélem, hogy belátod, hogy tévedtél és nem kellett volna a levelezőrendszer felhasználóit lenézned, de ha továbbra is azt a fajta magatartást választod, nekem mindegy, lelked rajta.
2013. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Igazából sokadszori végigolvasásra sem találtam a hozzászólásodban olyan részt ami cáfolná az állításomat. Melyik mondat magyarázza, hogy emberek önszántukból miért használnak egy tíz éves technológiára épülő bugos rendszert, miért nem néznek utána a sokkal stabilabb alternatíváknak, vagy éppen miért tűrik, hogy a rendszer rendszeres időnként kizárja őket, nem tudnak csatolmányt küldeni, reklámlevelekkel bombázzák őket ésígytovább. Picit olyan ez mint adblock nélkül explorert használni, nyafogni minden esetben egyszerűbb mint akár csak egy 3 perces keresést rászánni a megfelelő alternatívára.


A szakmai tudást pedig természetesen értékelni kell felvételen, de az emberek jelleméről ad egy áttekintést a fentiek miatt a freemail használat. Ha valaki nem követi le olyan ügyekben az újdonságokat és nem halad a korral amik a saját jól felfogott érdekei lennének, akkor az szerintem a munkájában is hasonló hozzáállást fog tanusítani, nekem pedig nem lenne szükségem olyan emberre aki beletörődő, és nem a tökéletességre törekszik.


Tudom írtad, hogy részedről lezárod a dolgot, illetve lekezelően nyilatkoztam a freemailesekről&citromailesekről, így én sem kívánom tovább részletezni a dolgot, ha elfogadod a véleményem elfogadod, ha nem akkor legalább abban egyetérthetün, hogy nem értünk egyet :)

2013. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg tekintsd meg a következő filmet: Google: A keresőprogram hatalma (2006)


Sok ember van, aki korlátolt és előítéletekkel teli, ők nagyrészt nehezen szabadulnak meg ezektől a tulajdonságaiktól, ragaszkodnak a tévedéseikhez, pedig nap mint nap, minden pillanatban esélyük van arra, hogy őszinték legyenek magukhoz. A változáshoz belátás szükséges, ahhoz viszont csökkenteni szükséges az egoizmust. Aki ragaszkodik az egoizmusához, nem lehet bölcs ember.

2013. júl. 23. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként pedig megírtam, hogy személy szerint nekem (is) van gmail és freemail címem is, azt is, hogy miért. Rengeteg embert ismerek, akinek van több különböző szolgáltatóknál létrehozott e-postafiókja, azaz abból, hogy neked például egy ember freemailes címről ír egy e-mailt, nem jelentheti kapásból azt, hogy unintelligens - még a Te mércéddel mérve sem - hiszen lehet, hogy van gmailes fiókja is, csak másra használja!

Amennyiben ezt képtelen vagy megérteni, akkor nem a hozzád jelentkező freemailt használó emberek intelligenciaszintjét kellene először megkérdőjelezned.

2013. júl. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!