Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha veszek egy új winchester-t...

Ha veszek egy új winchester-t a gépbe akkor hogy kell meg csinálni hogy mind 2-őt használni tudjam?

Figyelt kérdés
Van a gépembe egy SAMSUNG 503HI 130GB-os SATA III merevlemez és vettem hozzá egy TOSHIBA 3.5 1TB-os SATA III merevlemezt. Hogy lehet meg csinálni hogy amit most vettem hozzá TOSHIBÁ-t hogy lehetne bele rakni a másik mellé? Úgy szeretném meg csinálni hogy amit most vettem be tudjam rakni a másik mellé és ami az előzőn van ne vesszen el. A samsung-on van Windows XP akkor as Toshibára nem kell?
2013. júl. 15. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Az újra semmi nem kell. Beteszed a másik alá rádugod egy SATA csatlakozóra majd a tápkábelt is és kész. A lemezkezelőben tudod formázni és ennyi...
2013. júl. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak rá kell dugni a sata kábellel és az elektromos vezetékkel,elvileg a gép rögtön felismeri.Azután a sajátgépben lehet formázni és partíciónálni,az előző winchester nem fog törlődni.
2013. júl. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm sikerült is :)
2013. júl. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!