Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alaplaptól, winchestertől...

Alaplaptól, winchestertől lassulhat a gépem?

Figyelt kérdés
fejlesztettem 4magos procira, 4g ram, 2giga videókártyában ddr3 mind2, félévente újrarakom a gépem, valami javulás mutatkozott, de idővel egyre kevesebb. Fogalmam sincs mi lehet a baj, lassabban töltenek a játékok, akadnak is, olyanok amiknek nem kéne. Nem szeretnék fölöslegesen újabb hardverbe befektetni ha az nem segít, de fogalmam sics mi lehet a baj, az alaplap és a Winchester már 2 évesek kb.

2013. júl. 14. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a winchesteren sok adat van az simán lassíthatja, de vannak programok amik szintén, víruskeresők, meg egyéb más programok. Szedj le egy amolyan turbo gyorsító programot. Ha jól tudom az Advanced SystemCare programba ez belevan építve, annak annyi a lényege hogy minden feleslegesen futó programot lekapcsol amikor játszol, ezzel is gyorsíthatsz rajta, plusz időnként nem árt törölni felesleges dolgokat. a rendszer frissítésekor rengeteg felesleges fájl lesz a gépeden mert a régieket nem írja felül a frissítés plusz az összes telepítő ffájla ott lehet a gépeden ami rengeteg helyet foglalhat.

Ha sokat terhelted a vinyódat, elképzelhető hogy az is elfáradt és legyengűlt célszerű azt is cserélni. De vegyél konzolt ha játszani akarsz azzal nincs ennyi gond az ég világon és simán lehet letölteni rá játékokat csak felkell flashelni oszt jóvan. Sokkal egyszerűbb, nem kell telepíteni meg ilyen marhaságok.

2013. júl. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
értem, hát mindenképp szeretnék a számítógépnél maradni. Esetleg az megoldhatná a problémámat ha egy SSD-t vennék és arra telepíteném az általam főként használt dolgokat?
2013. júl. 14. 16:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!