Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Létezik olyan Counter-Strike...

Létezik olyan Counter-Strike 1.6 Non-Steam szerver Magyarországon, ahol az NS játékosról is elhiszik hogy jól tud játszani és nem csal?!

Figyelt kérdés

Nagyon dühít az,ami mostanában folyik a magyarországi CS 1.6 NS szervereken. Folyamatosan bannolnak a szerverekről,mert nem hiszik el,hogy nem csalok hanem egyszerűen TUDOK-JÁTSZANI. Tudom,tudom..sokkal egyszerűbb lenne megvenni játékot és akkor nincs ilyen gond.

De nem értem,hogy akkor minek indítanak el emberek NS szervereket,ha a jól játszó NS játékosokat úgyis bannolják. Mert ugye az lehetetlen,hogy egy NS játékos jól játsszon. Valaki megtudná ezt magyarázni nekem?

Odaáig fajult a dolog,hogy szlovák,román,orosz szervereken kell játszanom. És érdekes módon onnan nem raknak ki,sőt...még 1-2 dícsérő szót is kapok pár jól sikerült frag után.


Tudnátok ajánlani olyan NS szervert,ahol megbecsülik a manapság amúgyis egyre fogyatkozó,de a mai napig lelkes játékosokat?


2013. júl. 12. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha valaki saját pénzből fizeti az NS szervert és gyanúsnak véli a játékodat, akkor ne hisztizz, hogy kitesz téged a szerverről. Úgyis csak a kezdők járnak olyanra, aki már régebb óta tolja, az nem sajnálja rá azt a pár eurót.
2013. júl. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hallod ha nagyon dühít miért nem töltessz le Steamos cs1.6 ot? énis azt csináltam. Ha link kell akkor írj üzenetet.
2013. júl. 14. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!