Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ma egy cég tulajdonosa megkere...

Ma egy cég tulajdonosa megkeresett, hogy valami átjátszót raknának a házamra. Ezért én havi 37 000 Ft-ot kapnék, és kb.2 évig lenne itt. Szerintetek megéri?

Figyelt kérdés
Egy WI-FI átjátszóról lenne szó, egy irodaházból lőnék a jelet a házamnál levő átjátszóhoz, ami felerősíti, majd továbbküldi a jelet 2 másik irodaházhoz. A használaton kívüli kéményre raknának egy nagy fémrudat (árbócot), amit aztán felszerelnének 3 db "fogadó" és 3 db "küldő" antennával. Plusz még valami AP-t (Az mi??) meg switch-t hoznának, és egy szünetmentest. Mindezt felpakolnák a padlásra, egy nem használt sarokba. Az áramot én fizetném, olyan 7 000 Ft-nyi a költsége havonta. Ja, meg azt a rudat rákötnék a villámhárítóra. A kérdésem az, hogy ez nekem megérni? Határozatlan idejű szerződés is készülne, amiben benne van, hogy ha elbontják az átjátszót, akkor mindent az eredeti állapotba állítanak vissza. Elég kecsegtető ajánlat, de túl szépnek tűnik.

2013. júl. 12. 20:05
1 2
 11/12 anti paladin ***** válasza:
Jó üzletnek tűnik, ha az ügyvéd sem talál benne kiskaput amivel megszívhatod, sztem menj bele.
2013. júl. 15. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Tudom,hogy sokan nem hiszik,de azért vigyáz nem túl egészségesek azok a mikro-hullámok.
2013. júl. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!