Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért sötétedik el a képernyőm?

Miért sötétedik el a képernyőm?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy a gépem újrainditotta magát de elotte egy pillanatra lattam valami olyna kiirást, hogy veszélyben van. ujrainditotta magát és rámentem arra h normál modu inditás de mire bekapcsolt volna megint ujrainditotta magat szoval ramentem h csokkentett uzemmodba kapcsoljon be. Aztan kér lehetoseg kozul kelett valasztani és ramentem valam i olyanra, hogy javitás ajánlott.azóta ki sme lehet kapcsolni csak ha kihuzom a stekkerbol de utána sem cisnál semmit csak búg mint amikor normálisan megy viszont a képernyon nem jon ki semmi és a billentyuzet sem mukodik. pedig világit a pötty a képernyon is. a kábelokat már megneztem. Mit csináljak?

#számítógép #elstétül #képerny˜ő
2013. júl. 10. 05:50
 1/1 Emberek ***** válasza:
ne szarozz vele, mentsd ki az adataidat egy Live CD-vel, és tedd újra az egészet!
2013. júl. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!