Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 1440x900-as a képernyőm...

1440x900-as a képernyőm optimális felbontása ám a választható opciók között nincs ilyen (win7) 1400x1050 és 1280x1024 van és ennél csak lejjebb. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
1440*990? érdekes. Maradjunk annyiban, hogy a legtöbb képernyő 16:9 vagy 4:3 arányú (nem tudom neked milyen van, talán el tudod dönteni), így pedig egy ehhez mért szabvány felbontást érdemes választani. Mégpedig akkorát, hogy kényelmesen tudd használni a gépet.
2013. jún. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#2

nem 990-et írt, hanem 900-at. Az pedig 16:10-es képarány, ami ugyanúgy szabványos, mint a 16:9, attól mert nem hallottál róla.


Kérdező:

Milyen videokártyád van? Lehet hogy érdemes lenne újratelepíteni. Esetleg ha AMD/Ati videokártyád van, akkor a Catalyst-ban is el lehet bütykölni. Már én is jártam így, hogy nem akarta tudni a monitor felbontást, nálam pl. az okozta, hogy rá volt kötve egy TV is, ami fullHD és mindenképpen annak a felbontásán akarta működtetni a monitort is, vagy sokkal alacsonyabb felbontáson, mint amit a monitor tudott. Úgy tudtam megoldani, hogy Catalyst-ban letiltottam a TV-t, újraindítottam a gépet, beállítottam a monitort és engedélyeztem újból a tv-t, azóta jó.

2013. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A gépem ma lett újrarakva, és igen Ati videókártyám van, Catalystot pedig nemrég szedtem le. holnap meg is próbálom bütykölni :D. Köszi a sgeítséget.
2013. jún. 22. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!