Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy a processzor...

Mitől van az hogy a processzorom egy AMD E-300 1.3 Ghz es és 4.9Ghz re gyorsult fel? A teljesítményt növeltem de csak ilyen alap dolgokkal.

Figyelt kérdés

2013. júl. 9. 21:31
 1/7 levis56 ***** válasza:
Holnaptól mindenki ilyen procit fog venni nem lesz értelme kétmagos 3.4 GHz venni ha abból a gyenge prociból egy atomerőművet lehet csinálni.
2013. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hittem volna el ha nem csípem meg magam 50 szer,de tényleg ez volt most vagy meghülyült ez a szutyok vagy nem tudom.
2013. júl. 9. 21:44
 3/7 A kérdező kommentje:
AMD E-300 APU with Radeon(tm) HD Graphics x 2(4.90Ghz)ezt írta ki és több progival is megnéztem ott is ez írta.
2013. júl. 9. 21:46
 4/7 levis56 ***** válasza:
Tudod hogy mit vettél? Ha tudod akkor hogy hiheted el vagy összecserélték egy másik fajtával csak az a baj APU prociban nincs ilyen erős CPU.
2013. júl. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán hittem el,inkább megdöbbentem.Nem cserélhették össze mert laptopba van alapból.De viszont nem tudom mi lehetett vele mert még a rendszer is azt írta ki.Everestbe is megnéztem és ott is ugyan ezt írta.Kiváncsi vagyok hogy ezt mi a halálért csinálta.
2013. júl. 9. 22:27
 6/7 Egy ork ***** válasza:
Az a proci kifog égni. Mert gondolom, nem úgy tervezték, hogy 9 milliárdszor változzon az áram iránya.
2013. júl. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Már nem annyira írja csak tegnap csinálta mára már vissza ált.
2013. júl. 9. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!