Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gond a gépemmel?

Mi lehet a gond a gépemmel?

Figyelt kérdés
mert használatban közben egyszer csak kikapcsolt a kép de a gép ment azután már csak akkor tudtam elinditani amikor kivettem a 3 gb memoriából 2 őt de akkor is kb 5 percig birt igy maradni aztán megint ugyanazt csinálta videókártyával nincs gond, vincseszter is vettem bele. Tápegységet is memoriák müködnek mert egyesével berakom elindulnak . Szóval proci vagy alaplapra tippelek de inkább az alaplap a memoriákból kiindulva! Vélemény?

2013. júl. 7. 08:10
 1/10 Turismo ***** válasza:
Lehet valamelyik alkatrész melegszik aztán biztonság szempontjából inkább leállítja a gépet. Azt javasolnám, hogy nézegesd a hőmérsékletet a BIOS-ban pasztázd újra a Processzort meg a Videókártyát... Ha arra tippelsz kérj egyet kölcsön aztán próbáld ki azzal is..
2013. júl. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
őőő nem kapcsol ki a gép ..csak a kép megy el és nem reagál semmire videókarival minden okés kiprobáltam másikkal!
2013. júl. 7. 08:35
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg a CPU hőmérsékletét, hátha annak védelme kapcsolja le, és a memóriák cseréjének ideje alatt visszahül egy kicsit.
2013. júl. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem melegszik semmi, meg nem ram hiba, akkor az lap.

De a kép merevedésnek meg nincs köze a cpu-hoz, szóval...

2013. júl. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
aham a melegedéssel nincs gond mert alig 5 percig bir bekapcsolva maradni a gép XD addig csak pár celsiust ér el! am ugy megy el a kép hogy sárgán világit a monitor kis állapotjelzője meg a gép müködése leáll szval nem reagál semmire ez tuti proci vagy lap hiba...de ha hibás akkor nem kellene be engednie a wondowsba se pár percig nem értem na mivan vele :D szerintem kuka!!!
2013. júl. 7. 09:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2013. júl. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
350 wattos atx
2013. júl. 7. 09:47
 8/10 A kérdező kommentje:
de azt is most vettem bele egyedül ami nem új benne az alap proci meg a memoriák de mivel egyesével müködnek a memok igy...jah
2013. júl. 7. 09:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Milyen tápod van?
2013. júl. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abból ítélve, hogy csak ennyit tud róla, valószínű a házával együtt kapta, és noname.
2013. júl. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!