Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani valami pc...

Tudtok ajánlani valami pc játékot? Részletek lent

Figyelt kérdés
olyan játék kellene amiben nincs erőszak meg vér és nincsenek benne küldetések mint a garry's modban de mégsem az. És olyan a gépigénye ami megfelel egy lenovo g575 laptopnak! De az nem számít ha mégse menne a laptopon mert asztali gép is van. Kizárt játékok:csak a garry's mod és a minecraft! És ne hülyeséget írjatok!
2013. júl. 5. 11:20
 1/6 kardashydraxon ***** válasza:

Na akkor tisztázzuk te most egy szabadon építkezhető sandbox játékot keresel vér nélkül :D

Mondanám a gta-t mert abba ehet mappolni is szóval na mind1

2013. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a gta nem jó. már régen játszottam vele, külömben is 12 vagyok! az meg 18 as! tudom, hogy nem muszáj benne öldökölni meg minden de akkor is! Valami garry's mod, hoz hasonló játék?
2013. aug. 1. 16:40
 3/6 kardashydraxon ***** válasza:
Én is 12 vok és én is játszok gtaval az a gond hogy a mai játékokból nincs olyan amit játszanál és jó lenne mert ugye korhatár na mindegy
2013. aug. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak, hogy ti nem értitek az én helyzetemet! Az anyukám nem engedi, hogy játsszak a gta val meg a garrys moddal meg a minecrafttal, de már én is megláttam, hogy hülye játékok és tényleg nem tesznek jót nekem. Akkor tisztázzuk megint:garry's modhoz keresek hasonló játékokat amiben nincs ölés, zombik, hullák, agresszió, erőszak!!!! A garry's mod, a minecraft meg a gta már szóba se jöhet, meg nem kérek olyan válaszokat, hogy pl.: a minecraftban a békés módban nincsenek zombik meg ilyeneket!!!!!!!!!!!
2013. aug. 29. 18:56
 5/6 anonim válasza:
uristen ilyen gyereket xDDDDDDDDDD mennyél játsz én kicsi pónimmalaz pont megfelelne nincs erőszak se korhatár xDDDDDDDD
2014. okt. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

az 5.-nek:

Az a véleményem rólad, ha nem bírsz normális választ adni akkor inkánn ne is válaszol!! Rohadt bunkó.......

2014. okt. 10. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!