Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki tud jó DVD készítő...

Valaki tud jó DVD készítő programot ajánlani? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Szóval olyan kéne amiben tudok DVD menüt készíteni (vagy legalábbis zenét berakni alá meg ha lehet képet és a videók alá a nevüket oda tudom rakni) aztán ami még fontos hogy ne hosszra nézze a videókat hanem méretre hogy beférjen a 4.7Gb-ba


Próbáltam a Sothink-ot, de valahogy a végén midnig meghibásodik....

Előre is köszönöm!


2012. jún. 30. 20:31
 1/6 A kérdező kommentje:
ja és ha lehet akkor a videóhoz lehessen feliratot kapcsolni... de ha nincs akkor nem nagyon nagy baj, de mondjuk jobb lenne
2012. jún. 30. 20:32
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálam jól működik erre a célra a Nero. Régebbi, valamikor megvettem, azóta a második gépen fut. És már vagy háromszor tettem vissza újratelepített gépre.
2012. jún. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi
2012. jún. 30. 21:14
 4/6 anonim ***** válasza:

Nero7 Essentials. 2007-ben vettem.

Ez letölthető, csak éppen Demo, azaz próbaverzió.

[link]

2012. jún. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ksözönöm
2012. jún. 30. 21:37
 6/6 anonim válasza:
daemon tools ultra. ott fent kattincs hogy eszkozok es adatlemez irasa es belehuzod a dvd s iras ala a fajlt .
2015. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!