Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Régen vettem a tiszta szoftver...

Régen vettem a tiszta szoftver .hu ról egy erdeti win xp-t és egy win vistát. Mivel csak ez a két lemez volt a dobozban és nem volt ott a sorozatszám úgytudom, hogy aktiválni kell valahol és küldenek eggyet?

Figyelt kérdés
Hogyan kell?
2013. jún. 25. 22:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Kell az eredeti sorozat szám azt adtak hozzá? [link]
2013. jún. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem nem adtak valahogy a netről kell vagy nemtudom, hogy aktiválni és akk adnak hozzá. Csak nem tudom, hogy kell.
2013. jún. 26. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nemkaptál semmi termékulcsot akkor jól becsaptak az egyszer biztos. A dobozán kell lenni egy sorozatszám az a termékkulcs azt kell aktiváláskor begépelni. Neked 2 volt a dobozba ? Valami átágos aprohirdetésböl vetted gondolom mert ezeknek darabja eredetibe 30 ezer ft. Te mennyit adtál értük ? Ha keveset ziher hogy átvert valaki.
2013. jún. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor valami aktivárort kell a neten keresni aba van kulcs csakhogy az nem eredeti igy a windows s bármikor megszünhet énmár jártam igy. Én a vistát rendes webáruházba vettem számlát is kaptam hozzá és termékulcsot is és nemszünt meg már 3 éve vistám van,
2013. jún. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem mert a tisztaszoftver.hu-n vettem és küldtek ey xp-t meg egy vistát és az volt a levérben hogy neten kell aktiválni az xp-t már évek óta regisztáltam a neten és tuti, hogy eredeti. Csak most azt nem tudom hogy hogy kell akriválni.
2013. jún. 27. 12:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Ja és kedvezményesen vettem mert tanárkedvezménnyel vettem.(iamerősöm tanár)
2013. jún. 27. 12:11
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor is átvert a kulcsot akkor mért nem adot hozzá ? Hülye vagy a számitástichnikához ezt szépen kihasználták. Nekem kulcsot is adtak a vistához mikor vettem most csinálhatsz amit akarsz valami aktivátor kell de kitudja meddig fog az menni D D
2013. júl. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!