Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem enged fel a Google...

Miért nem enged fel a Google keresőre?

Figyelt kérdés

Amikor megpróbálok a google.hu-ra vagy google.com-ra felmenni, egyszerűen nem enged fel az internet a keresőre. Már próbáltam google chrome és firefox böngészővel is, de mindkettővel ugyan az a helyzet, és sajnos nem értek hozzá:


Valami OpenDNS szerint át akarnak irányítani valamilyen nem biztonságos honlapra, és ezt írja ki:


Phishing Site Blocked

Phishing is a fraudulent attempt to get you to provide

personal information under false pretenses.


Pedig én egyszerűen csak a google-ra szeretnék menni, fogalmam sincs mi ez, aki tud kérem segítsen! előre is köszönöm!



2013. jún. 22. 23:07
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
hát ez nagyon nem megy, tényleg semmit sem értek ehhez a számítógépes dolgokhoz, még azt sem tudom milyen windows van rajta... az lesz alegjobb ha beviszem szervizbe :)
2013. jún. 22. 23:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Valószínűleg virusos lett.
2013. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, mivel sokan jeleznek ilyen gondokat, lehet csak egy nagyméretű DNS mérgezés van a háttérben.

De jobb egy vírusellenőrzés is.

2013. jún. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!