Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem enged fel a Google...

Miért nem enged fel a Google keresőre?

Figyelt kérdés

Amikor megpróbálok a google.hu-ra vagy google.com-ra felmenni, egyszerűen nem enged fel az internet a keresőre. Már próbáltam google chrome és firefox böngészővel is, de mindkettővel ugyan az a helyzet, és sajnos nem értek hozzá:


Valami OpenDNS szerint át akarnak irányítani valamilyen nem biztonságos honlapra, és ezt írja ki:


Phishing Site Blocked

Phishing is a fraudulent attempt to get you to provide

personal information under false pretenses.


Pedig én egyszerűen csak a google-ra szeretnék menni, fogalmam sincs mi ez, aki tud kérem segítsen! előre is köszönöm!



2013. jún. 22. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Na mostanában megint valami van a "levegőben", nem te vagy az első ma aki ilyen hibát kap.


A géped/routered DNS beállításai módosultak valahogy, ezeket kéne rendbe tenni.


Win7-nél: [link]

Egy tp-link routernél: [link]


Minden más eszköznél is hasonló módon kell.

1. ellenőrizd a gépben a beállításokat.

2. ha van routered abban is.


Érdemes elsődleges DNS szervernek betenni akár a google szerverét: 8.8.8.8

Vagy vissza próbálhatod tenni a szolgáltató alapértelmezett címeit. (Ha tudod őket.)

2013. jún. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Jééézusom, ez meg mi a fene :D

sajnos naaagyon-nagyon nem értek a szémítógépekhez meg ilyenekhez, technikai analfabéta vagyok, de próbálok valamit összehozni...

köszönöm nektek a gyors választ!

2013. jún. 22. 23:13
 4/13 A kérdező kommentje:
és azt lehet tudni hogy ez a nyomorult sz*r gép miért állította el magát? nekem fogalmam sincs hogy kéne visszacsinálni
2013. jún. 22. 23:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Valami vírus lehet gondolom. Nem kattintottál valami gyanús linkre mostanság? Facebook-on pl...?


Vagy nem telepítettél valamit?

2013. jún. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nem emlékszem, hogy bármi ilyen lett volna, bár ki tudja :(

de most csak az lenne a lényeg, hogy hogyan tudom visszaállítani! fogalmam sincs, azt sem tudom hova kéne kattingatni meg mi az a dns server...

2013. jún. 22. 23:33
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem fizetős Eset mellett próbálta blokkolni a mobilnet stickjében a 2 DNS szerverhez csatlakozást. Nagyon nehezen töltötte be a Google keresőjét, állandóan frissitett az Eset(nyilván a támadás ellen harcolt). Töröltem, lefuttattam az Esetet, nem talált semmit, aztán újratelepítettem a sticket. Azóta jó.
2013. jún. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs Eset-Nod a gépedre telepítve, futtasd le ezt:

[link]

2013. jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2013. jún. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

most magamtól nem is tudok rákeresni ilyen dolgokra, mert ugye pont a google nem jó, amit alapból ilyenkor használni szoktam :D

most youtuben keresek videót hogy hogy kéne átállítanom ezt a dns izét

2013. jún. 22. 23:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!