Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ilyen játékokat semmivel...

Az ilyen játékokat semmivel sem lehet elindítani?

Figyelt kérdés

Van egy számomra nagyon kedves játék, kiskoromban nagyon imádtam (akkor windows 98-unk volt)


Most újra megtaláltam (nem CD), de windows 7-em van.

Feltelepítettem a Dos Box-ot, megpróbáltam elindítani, de nem megy, mert azt írja, hogy "This is a windows 95..." valami application vagy mi.


Az ilyeneket már ténylegesen smemivel sem lehet elindítani? Láttam youtube-n, hogy valaki elindította dos box-al, nekem meg ezt írta ki. Ilyenkor nem lehet semmit sem csinálni?

(kompatibilitást próbáltam állítani, semmi haszna. ha megnyitom a játékot baromi elmosott a kép, meg nem mozog normál sebességen, annak ellenére, hogy semmit sme látni benne a rossz képtől, szóval ez nem használ)



(ha valakinek szükséges, leírom akkor a játék nevét is ha kéri)



2013. jún. 21. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a játékot Win95 alá írták. Elvileg mennie kéne 98-as benzi... emulált OS alatt is.

Ezt nézted már?

http://www.youtube.com/watch?v=zFOy-M5v0rI

G.

2013. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
De ez magát a win 95-öt emulálja. erre hogy lehet akármit is feltenni?
2013. jún. 21. 22:50
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem application, hanem:


"This is a windows 95 executable."


Láttam, valaki elindította DosBox-al de nem tudom, hogy. Ennek a játéknak jobban elterjedt a PS1 változata, de ugye playstation 1-em nekem nincs, gondolom sz.gépre hiába töltöm le netről.

2013. júl. 30. 20:17
 14/14 anonim ***** válasza:

De nem rossz ötlet, ha van ps1-ben! Töltsd ezt le. kattints oda, ha van Utorrented,hogy Get this torrent. Ha ez megvan letöltötte, akkor kattints arra,hogy ePSXe.exe. Kifog adni a bal felső sarokban egy kék négyzetet. Kattints oda,hogy Config azonbelül bios és ezt: bios\PSX - SCPH1001.BIN, és oda,hogy OK. Utána Congfig azonbelül Video : Pete's D3D Driver 1.58 ezt válaszd ki. Ha megvan akkor OK-ra kattints, utána File, azon belül RUN ISO. Lépj ki az emulátorból, ha ez megvan. Menj az Utorrentbe, és keresd meg amit letöltöttél. Csinálj az asztalon 1 ePSXe nevű mappát. Ha ez megvan akkor húzd bele az üres mappát ide:

C:/Program files. (Többi mappa közé) utána menj az utorrentbe vissza, és ha van winrar-od akkor kibontás, angolul exctract to (kibontás ide) és keresd meg az ÜRES ePSXe mappát, bont ki belé a fileokat. Ha megvan akkor a mappából az ePSXe.exe-re kattintva a jobb egérgombbal a következő következik: Küldés >>>Asztali parancsikon. Ezután lesz az asztalodon egy ilyen ePSXe.exe nevű parancsikon. Kattints rá a File-re, RUN ISO-ra és keresd meg azt a mappát,ahová kibontottad az ePSXe-t. kell ott olyan mappáknak szerepelnie,hogy : bios,memcards,docs,plugins,cheats stb(.)... Ha megvan akkor töltsd le azt a játékot amit akarsz de PS1-re vagy ps2-re ISO néven. Ha még nincs fent a gépeden a POWER ISO akkor töltsd le. Telepítés közben, úgy állítsd be,hogy minden formátumot támogasson. Ha megvan, utána leszedted az ISO pS1 játékot akkor kapsz egy olyat majd,hogy (elfelejtettem a játék nevét amit írtál) tehát kapsz egy olyat,hogy : __________.bin vagy, __________.iso vagy, __________.cue. Ha valamelyiket megtalálod benne, akkor jó amit letöltöttél. De kihagytam az ___________.IMG file-t, az is jó. Tehát a file-t belehúzod az ePSXe-be,úgy,hogy file>>> Run ISO, és oda. De csak akkor ha ottvan az a docs,memcards,stb...(.) ezután elindítod az emulátorban a játékot és megy is. Ezután be lehet állítani,hogy milyen sebességgel menjen a játék az FPS limit-nél. Remélem tudtam segíteni! De lehet,hogy elég lett volna ha csak annyit írok,hogy töltsd le az emulátort? xDD Bocsi nem engedi belinkelni elküldöm, privátban,hogy mit kell letölteni xD

2013. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!