Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Az ilyen játékokat semmivel...

Az ilyen játékokat semmivel sem lehet elindítani?

Figyelt kérdés

Van egy számomra nagyon kedves játék, kiskoromban nagyon imádtam (akkor windows 98-unk volt)


Most újra megtaláltam (nem CD), de windows 7-em van.

Feltelepítettem a Dos Box-ot, megpróbáltam elindítani, de nem megy, mert azt írja, hogy "This is a windows 95..." valami application vagy mi.


Az ilyeneket már ténylegesen smemivel sem lehet elindítani? Láttam youtube-n, hogy valaki elindította dos box-al, nekem meg ezt írta ki. Ilyenkor nem lehet semmit sem csinálni?

(kompatibilitást próbáltam állítani, semmi haszna. ha megnyitom a játékot baromi elmosott a kép, meg nem mozog normál sebességen, annak ellenére, hogy semmit sme látni benne a rossz képtől, szóval ez nem használ)



(ha valakinek szükséges, leírom akkor a játék nevét is ha kéri)



2013. jún. 21. 19:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
youtuben is letöltötte vki a játékot, simán elindult neki dos box-al. Nekem meg ezt írja ki...
2013. jún. 21. 20:00
 2/14 A kérdező kommentje:
Win 95-öt ír ki, ahoz képest, hogy Win 98-on úgy ment mint az álom.
2013. jún. 21. 20:01
 3/14 A kérdező kommentje:
Dos BOX-al csak win 98-asokat lehet elindítani, v mi?
2013. jún. 21. 20:07
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy a Windows 7 az neki túl magas. Tehát annyira túl szárnyalja minden esetben a mostani géped az ahhoz képest-ˇ(i) Windows 98hoz hogy kb 31szer meg van az a gépigényed hozzá. Pontosabban amiből leírtál egy fél mondatot,hogy This is a windows 95 OS aplication options...-on megy. Tehát úgy a megoldható ha azt csinálod,hogy egy szerre 2 Operációs rendszer van a gépeden. Azt,mondják hogy ez minden esetben fizikai biológiai informatikai virtuális képtelenség. Ország szerte bizonyították! Elég ha ügyes vagy mert NEM LEHETETLEN. Én megtudtam úgy csinálni,hogy egyszerre 2 operációs rendszert tudj használni egy gépen. Amikor beíndítod ott van/volt legalábbis nálam,hogy a következő kérdés: "Ön melyik Operációs Rendszert szeretné,futtatni alábbi kínálatunkból? " Telepíts fel még egy OS-t vagyis operációs rendszert, és ha megvan akkor ne arra menj,hogy:


1. Windows 7 a-a

2. Windows 98 igen


Talán annyit hazudtam ebben csupán csak,hogy nem én hanem Apa csinálta meg a 2 Operációs rendszert (hogy mind a kettőn lehessen játszani.)

2013. jún. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Emberek ***** válasza:

DOS Box-al csak a DOS-on futó játékokat tudod elindítani..


egyébként meg jobbkatt a parancsikonra-> "Tulajdonságok"-> "Kompatibilitás" fül, majd kiválasztod a megfelelő op. rendszert

2013. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

igen a kompatibilitást próbáltam...de nem működik.



Windows 98-at fel lehet a win 7 mellé tenni egy laptopra? komolyan? hogyan? mert sajnos ehhez nagyon nem értek, és tönkretenni nem akarom a gépem.

2013. jún. 21. 20:20
 7/14 A kérdező kommentje:
De ugyanezt a játékot vki seperc alatt elindította Dos-Boyba...akkor?
2013. jún. 21. 20:21
 8/14 A kérdező kommentje:
*Box
2013. jún. 21. 20:21
 9/14 anonim ***** válasza:

Akkor valamit rosszul csinálsz.

1: Mi a játék neve?

2: Mi a PONTOS hibaüzenet?

G.

2013. jún. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Destruction Derby 2


This is a Windows 95 application. (nem tom az utolsó szót már, de a win 95 a lényeg)

2013. jún. 21. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!