Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Annak aki animációt készít:...

Annak aki animációt készít: ti ha neki fogtok egyszer egy animáció készítésnek, lassan, egy nap alatt hány másodpercig juttok el?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 20:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Először karakterkidolgozás, aztán hátterek, tárgyak, animálási finomítások, egyéb finomhangolás!


Attól függ milyen bonyolult a dolog amit el szeretnék készíteni!

2013. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
attól még mondhtasz példát:D
2013. jún. 19. 20:50
 3/13 A kérdező kommentje:
mondhatsz*
2013. jún. 19. 20:51
 4/13 A kérdező kommentje:
amúgy az én esetemben egyszerű animáció.
2013. jún. 19. 20:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Egy nap, kb 6 órát rászánsz egyszerű rajzokkal akkor simán lehet belőle 2-3 percet is csinálni.
2013. jún. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én nagyon kezdő vagyok, de érdekelt mert van fantáziám hozzá, de most is neki fogtam egy nagyon egyszerű, de szürreális alkotásnak, tegnapóta, bár nem folyamatosan csináltam, de akkor is, annyira kiábránditó volt, hogy valami 30 másodperc jött ki belöle:-<
2013. jún. 19. 21:57
 7/13 anonim ***** válasza:
Mivel csinálod? Priviben írj egy elérhetőséget akár facebok vagy skype és segítek!
2013. jún. 20. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Áhh lehet ez a baj, painttal:)) azelött letöltöttem a pencilt, de nem ment jól az sem a gépemen, miután rengeteg képkockát megcsináltam, amiből felét nem mentettem le az elött, leállt, és elvesztek:)) más programot meg nem sikerült feltelepíteni:-?
2013. jún. 20. 10:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem rajzolt, hanem 3D-s animációkkal próbálkozom (korábban a stop-motion-t is kipróbáltam), de ugyanilyen lassú ütemben haladok. Az nekem is nagyon elveszi a kedvem, ha vacakol a gépem -- hiába ad olyan sok lehetőséget a 3D-s animáció, csak kb. heti 5-10 másodpercnyi anyagot tudok elkészíteni a gépemmel.


Ezért mostanában inkább egy másik gépet szoktam használni, ami sokkal erősebb, viszont ahhoz alig férek hozzá, úgyhogy összességében ugyanilyen lassan haladok.

2013. jún. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
megnyugtato válasz, bár mamár belátom, kinek hogy:) van aki erre termett:)) nekem is alapbol semmi közöm hozzá, nem ez a szakmám, csak kiprobálom, de engem feldob, hogy akár egy félperces animácioba is beletudom vinni a lényeget, ami miatt jó:)) mostanság rövid ötleteket találok ki ez ügyben és sokkal nagyobb kedvel belefogok abba, mint egy álmodozós 6perces tervbe:))
2013. jún. 23. 18:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!