Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe raknak újra ältalában...

Mennyibe raknak újra ältalában egy xp alapú hp laptopot? Mennyiért éri meg újra rakatni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 16. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mit akarsz rakatni?
2013. jún. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Újra rakni az egész gépet...ezen mit nem lehet érteniii??:-O
2013. jún. 16. 20:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy mit nem lehet erteni? Hat pl. azt, hogy milyen oprendszert akarsz, a szakember telepitsen-e drivereket, vagy azok telepitesevel boldogulsz, esetleg valami irodai csomagot is fel szeretnel tenni, "hp alapu laptop" <-- ez mi?! Es a tobbi, es a tobbi, es a tobbi!
2013. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gondolom az operációs rendszert szeretnéd újratelepíttetni, csak nem sikerült megfogalmazni. :))

Amúgy attól függ, kinek. Én egy fillért sem adnék érte, megcsinálnám magam.

2013. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A Te esetedben en pl. 30 ezerert ujratelepitenem neked az XP-t. Van olyan erzesem, hogy ki is fizetned :)
2013. jún. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Biztos h nem fizetnék érte annyit, de tudod lányból vagyok és bocs, h nem értek az ilyenekhez...meg sztem még van egy jó pár ilyen ember,aki azt sem tudja, h mi fán terem ez az egész dolog..és ha nem látnád, nrm azt írtam , h HP alapú, hanem h XP alapú, csak HP típúsú...
2013. jún. 16. 20:59
 7/12 anonim ***** válasza:

Jah, ertem. A lanyoknak nem kotelesseguk megtanulni az alapokat a szamitastechnikabol :).


Mennyiert foznek manapsag egy csirkeporkoltet? Bocsi, fiubol vagyok, igy nem nagyon ertek a fozeshez! :)

2013. jún. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj, Te kicsi huszarlany. Normalisan nem tudsz fogalmazni es meg neked all feljebb?
2013. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

3-5 EFT...

De nem olyan nehéz telepíteni, ha kicsit utána nézel.

http://www.youtube.com/watch?v=y-yGO9a-Ihc

Próbáld meg...

2013. jún. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Na...egy normális válasz, kötekedés nélkül...köszönöm szépen :)
2013. jún. 16. 21:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!