Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért tudnám eladni ezeket?

Mennyiért tudnám eladni ezeket?

Figyelt kérdés
Van egy MSI Geforce 9800 GT 1GB-m amit leszeretnék cserélni egy Sapphire Radeon HD 7770-re és szeretnék venni egy új tápot, mivel nekem egy Codegen 450 wattom van.Mennyiért tudnám eladni a tápomat és a kártyámat és milyen tápot javasolnátok az új videókártyához és egy Intel Core i3-hoz?
2013. máj. 30. 10:25
 1/4 P.O.C. ***** válasza:
40%

A kártya kb. 12 eFt -ot ér. A tápod teljesen értéktelen, esetleg egy 1000 Ft -os jelképes összegért valaki megveszi.

Az új konfighoz egy FSP Hexa 400 W bőven jó lesz.

2013. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Egyértelműen 3 évnél régebbi, garancia nélküli 9800 gt 12 ezer? Szerintem túl optimista voltál az árbecslésnél.
2013. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az egyik ismerősöm megvenné a kártyámat 10 ezerért és a tápért adna 1500-at.
2013. máj. 30. 13:08
 4/4 P.O.C. ***** válasza:

Az nagyon jó ár. Szóval ne gondolkozz.

Amúgy én nem régen egy 512 MB -os HD4850 -et adtam el egy tízesért. Mivel egy 9800 GT jobb nála teljesítményben egy picit és ráadásul 1 GB -os változat, ezért gondoltam hogy megér 12 ezret. Amúgy ezek a kártyák még mindig sokkal jobbak, és jobban megállják a helyüket a mai játékokban, mint amiket ugyan azért a pénzért lehet venni újonnan.

2013. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!