Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a kettes számrendszer...

Mi a kettes számrendszer részletes története?

Figyelt kérdés

Szeretném a házidolgozatomba beleépíteni egy kicsit részletesen a történetét. Annyi szerintem elég lenne, mint amennyit az angol wikipédia ír róla, de sajnos nem tudok annyira angolul, hogy lefordítsam... Ha esetleg valaki lefordítaná nekem azt nagyon megköszönném. Itt a link: [link]

Ja és kérlek ne írkáljátok azt, hogy a google a barátom, mert ott kettő történetet találtam összesen, ami borzasztóan hiányos, ahogy nézegettem az angol wikipédiában lévő tökéletes lenne. Google fordító és webfordító kizárva, mert nagyon fosul fordítanak, szerintem aki jól tud angolul (aki sajnos nem én vagyok) az le tudná nekem fordítani.

Előre is köszönöm! :)



2013. jún. 15. 11:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!