Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! Hogy kell vissza...

SEGÍTSÉG! Hogy kell vissza csinálni?

Figyelt kérdés
Rámentem a sajátgép, cserélhető lemez, és ott voltak a képek. Kijelöltem őket Ctrl+x és beakartam illeszteni egy másik mappába. De előtte megkérdezte hogy már van ilyen fénykép név szeretné e lecserélni.. és én hülye arra mentem hogy igen mindet és így az összes kép eltűnt a ballagásomról. Valaki segítsen nekem. Mert hallottam olyanról, hogy be lehet állítani a vezérlőpultnál azt,hogy egy-két órával vagy órákkal a gép minden mentését tekerjük vissza.

2013. jún. 14. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
ha windows 7 és volt rendszervisszaállítási pont, akkor a mappának lehet előző verziója, +még meg lehet próbálni sima adatmentő programmal de ebben az esetben nem fűznék nagy reményeket hozzá
2013. jún. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!