Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit tudnék csinálni a billenty...

Mit tudnék csinálni a billentyűzettel?

Figyelt kérdés
Ha írok vele, betesz felesleges betűket, és a böngészőnél jobb oldalt felül kihozott egy téglalapot amibe írni lehet és ha jól látom, arra jó, hogy kijelöl betűket. Hogy tudnám ezt eltűntetni?
2012. febr. 28. 11:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Segítsetek légyszives :(
2012. febr. 28. 12:21
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudnál erről egy képernyőmentést mutatni?

Mellesleg szerintem a billentyűkiosztással lehet valami.

2012. febr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Olvastam neten a rendszer visszaállításról, most azt próbáltam meg, de most még az asztalt se tölti be, így nem tudok képet mutatni.
2012. febr. 28. 13:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Betöltött, de most sem jó...képet nem tudom, hogy tudnék mutatni róla, arról a gépről még ide bejelentkezni se tudok, és hiába nyomon meg a print scr-t, nem történik semmi.
2012. febr. 28. 13:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy megnéztem, és a másik gépnél is ugyanazok a billentyűzet és nyelvi beállítások mint ezen.
2012. febr. 28. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:

Google segített volna a képmentésben, de mindegy:

1: Print Screen a fényképezendő oldalon

2: Paint, CTRL + V

3: Mentés, JPG

3: noob.hu, feltöltöd, direkt linket ide írod.

G.

2012. febr. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget!

Amúgy a billentyűzet volt a hibás, ugyanis egy idő után már semmit nem írt, és olyan is volt, hogy hozzá se értem, és "fgfgfg"-t írt a végtelenségig. Elmentem és vettem egy másikat, ez tökéletesen működik.

2012. febr. 28. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!