Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha elkezdek beírni keresőbe...

Ha elkezdek beírni keresőbe valamit és amit kidob elsőként azt nézték meg legutoljára? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Jelentéktelen kérdésnek tűnik de fontos...

Például elkezdem beírni, hogy www.facebook.hu és akkor általában ugye alatta felajánl linkeket amiket néztem eddig vagy amire rákattintottam. Általában amit legtöbbször vagy legutoljára néztem azt dobja ki legelőször nem?


2013. jún. 11. 16:35
 1/1 A kérdező kommentje:
arra például elkezdem beírni hogy facebook és alatta pl megjelenik link formájában egy valakivel való levelezésem, de elsőként dobja ki. lehetséges hogy az a link 1évvel ezelőtti? (valakinek a gépén láttam ezt és kiváncsi lennék mikor beszélhetett az illetővel utoljára mert egyébként nem tartják ELVILEG a kapcsolatot)
2013. jún. 12. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!