Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mit kell beírni a keresőbe?

Mit kell beírni a keresőbe?

Figyelt kérdés
Olyan hogy amikor megnyitom azt a programot akkor a pc-n látok minden fájlt és bele is tudok menni. Most nemtudom hogy ebből mit értettetek meg :D
2013. márc. 22. 13:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Keresőbe: fogalmazás 3.. osztályosoknak

Ha átrágtad magad rajta, akkor tedd fel újra a kérdést!

2013. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én ? Magadat égeted le. Ha nem értesz a géphez miért írsz ide? Win7en start és ott van a kereső nagyokos..
2013. márc. 22. 13:51
 3/12 anonim ***** válasza:

Hogy mennyire értek a gépekhez, az sztem nem a kérdés tárgya (persze szívesen megvitathatjuk).

Viszont az sem kérdés, hogy a kérdésed értelmezhetetlen. Mert nagyon nem derül ki, hogy mit is szeretnél.

2013. márc. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A kérdezőnek: olyan buta vagy mint egy körömkefe, és még te mondod a másiknak, hogy égeti magát ?

nézd már meg a toplistán, hogy hányadik helyen van az az illető, akire te azt mondtad, hogy nem ért a gépekhez!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__toplista

Nem tisztem megvédeni senkit sem, de én sem értek egy kukkot se abból amit összezagyválsz.

Nem gondolod, hogy nem bennünk van a hiba ?

Na MOST jöhet a piros kéz !! Nagyokos !

2013. márc. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Én ? Magadat égeted le. Ha nem értesz a géphez miért írsz ide? Win7en start és ott van a kereső nagyokos.."


Te most ezt komolyan gondoltad?:D

Nem tudod használni a windows keresőt és más tudását fitogtatod? :D Hiva fajullllll

2013. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nahát én is ott vagyok elől :D
2013. márc. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egyébként eszembe jutott. Amúgy mit nem lehet azon érteni hogy mit kell beirni a keresőbe?
2013. márc. 22. 22:41
 8/12 A kérdező kommentje:
Hanyadik helyen van a toplistán? Mit érdekel ez engem?
2013. márc. 22. 22:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Érdekesen közelíted meg a dolgokat.

Felteszel egy kérdést, de a válasz már nem érdekel.

Elmondja az első, hogy nem érthető a kérdésed, erre te leszúrod.

Meg kellet volna fogalmazni normális emberek számára érthető nyelven, és akkor talán kaptál volna választ.

Az eredeti kérdésed utolsó harmadát olvasd csak el !

Már te is érezted, hogy nem tiszta amit leírsz, akkor honnan gondoltad, hogy valaki megérti ?

Leírhattad volna a kereső nevét is, mert pl. a Google is egy kereső.

2013. márc. 23. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jólvan bocsánatot kérek. De írtam is a kérdésben hogy nemtudom hogy ebből mit érthettetek meg mert nem tudtam jobban megfogalmazni ilyen gyorsan.
2013. márc. 24. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!