Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Lehetséges így HDD-re Windows-...

Vortrex kérdése:

Lehetséges így HDD-re Windows-t telepíteni?

Figyelt kérdés

Lehetséges-e, hogy kiveszem a laptopom HDD-jét arra felrakom a windows-t és visszatéve az működjön ?

Ha valaki, a primitív ,,nem" válaszokon kívül kifejtené, hogy mi vele a helyzet és mit lehet vele kezdeni, azt nagyon megköszönném !



2013. jún. 2. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem. :)


Abban a gépben kell az oprendszert feltelepíteni, ahol használod, mert az egyik gépen feltelepített driverek - VGA, LAN, Audio - még véletlenül sem fog egy másik gép cuccaival működni...

2013. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Jó, hülye én se vagyok

Csak elvi síkon telepítés közben fájlokat másol a merevlemezre, amiktől később el tud indulni a windows, engem az érdekel, hogy mi határozza meg, hogy el tudjon indulni, mert akkor már ki tudnék babrálni vele


Már annak örülnék, ha rámásolnám a telepítő fájlokat és kívülről el tudnám indítani a telepítést.. De az sem sikerül semmivel.

Sajnos elég kényesen olvassa a lemezfájlokat, eredeti XP-ről boot-ol, másoltról már nem. Eredeti win 7 telepítőm meg nincs

2013. jún. 2. 18:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fog menni, hacsak nem egy ugyan olyan laptoppal telepíted.

Egyébként miért kell kivenni?

2013. jún. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oké, hogy nem vagy hülye. Indokot kértél, az meg az. Ha meg tisztában vagy ezekkel, akkor meg miért kérdezed?


Elvi síkon, telepítéskor eleve olyan fájlokat másol fel a vinyóra - hardvereszközök vizsgálata után - amik arra a gépre kellenek. Ha ezt te átteszed egy másik gépbe, jobb esetben el sem fog indulni az oprendszer vagy elindul csak sűrűn kapsz kékhalált és akkor ott a mese vége. Próbálj meg USB-ről telepíteni...

2013. jún. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 2. 18:39
 6/6 spaceship ***** válasza:

Hát ha szerencséd van igen de nem ajánlom.

Személyes tapasztalatom egyszer tetem be egy winyot win 98-al egy xp-s gépbe.

Indításkor a következő fogadott:

új hardver új hardver új hardver új hardver .....


hardver telepítése hardver telepítése hardver telepítése.....


Kb 1 óra után a win98-as telepítő lemez segítségével az illesztő programok nagy része fölment de maradt jó pár ismeretlen hardver.

2013. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!