Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem tudom telepíteni...

Miért nem tudom telepíteni cd-ről a windows 7-et?

Figyelt kérdés

Nem tudom telepíteni hiába állítom a biosba a lemez meghajtót partíciónak, de akkor se indítja el a telepítést hanem újra indul és megy tovább az xp-re, a cd pedig jól kivan írva

Mi lehet a baj?



2013. máj. 29. 16:56
 1/7 ZsoltyD ***** válasza:
Üdv. Én úgy szoktam csinálni hogy mikor bekapcsolom a gépet, gyorsan berakom a lemezt és elkezdem nyomogatni az F12 gombot, majd mikor előhozza a Boot menüt, kiválasztom a CD meghajtót.
2013. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ZsoltyD ***** válasza:
De úgy is jó hogyha elindítod a géped, nyomogatod az F12-t, berakod a lemezt, majd kiválasztod a CD meghajtót.
2013. máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy megcsináltam ezeket ű, de akkor is ugyan inditja tovább az xp-t
2013. máj. 29. 17:01
 4/7 A kérdező kommentje:
A lemeznek milyen fájl formátumba kell, hogy legyen NTFSC kell hogy legyen?
2013. máj. 29. 17:14
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg lehet úgy felrakni, hogy megy az op. rendszer, de belemegyek a lemezmeghajtóba és ott megnyitom a installert akkor igy fellehet rakni a gépre az op. rendszert ? vagy lesz valami baja a gépnwk?
2013. máj. 29. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Vagy rosszul írtad ki a lemezt vagy USB-s a billentyűzeted...


Úgy is telepíthetsz, ahogy leírtad, csak nincs sok értelme, mert a régi oprendszer által összeszedett sok szemét a gépeden marad. Bootolni kéne és formázni a rendszerpartíciót. Hogy írtad ki a lemezt?

2013. máj. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Amit a microsoft oldaláról töltöötem le program ami kiirja usb-re vagy dvd-re.
2013. máj. 29. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!