Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 új fiók létrehozása...

Nayal kérdése:

Windows 7 új fiók létrehozása hiba!?

Figyelt kérdés
Nemrég bekaptam egy vírust, és emiatt ki kellett törölnöm a fiókomat. Én voltam a rendszergazda ezért az enyémmel egy időben létrehoztam egy másikat rendszergazda jogokkal. Majd töröltem az előzőt. Ez eddig oké de amikor beléptem az újonnan létrehozottba kiírja, hogy személyre szabott beállítások létrehozása, alatta asztalfrissítés. Tölt... 30 percet vártam aztán kijelentkeztem, de amikor visszaléptem akkor sem voltak ikonok. Se Sajátgép de semmi. Még tálca sem. Azóta létrehoztam még 2-t egyidőben de mindegyiknél ugyanez volt. Van még 2 másik fiók de azok a testvéreimé. Mi lehet a gond?

2013. máj. 30. 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha nem működik semmi akkor egy backup és win reinstall.
2013. máj. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!