Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell elmenteni a...

Hogyan kell elmenteni a Minecraft-t?

Figyelt kérdés
A tegnap több mint 1 órát dolgoztam egy 3 emeletes házzal és ma amikor visszaléptem már nem volt ott, mit tegyek?

2013. máj. 30. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hadd kérdezzem meg: a Minecraft bőngészőből futtatható, Classic verzióját használtad, vagy letöltötted a gépedre? Az utóbbi esetben: egyjátékos, vagy többjátékos módban játszottál?
2013. máj. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Letöltöttem a gépre és az egyjátékos módot használtam
2013. máj. 30. 20:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor lenyomod az Esc-et, és ott van valahol a mentés gomb.
2013. máj. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, jól van, sem a kérdező, sem a válaszoló nem játszott még kb. semmit Minecrafttal. A Minecraft egy automentésés játék. Lerakod a kockát, elmenti. Lépsz egyet: elmenti. Ha nem jelenik meg hibaüzenet, hogy nincs jogosultságod írni a merevlemezre, akkor wtf.

Szerintem azért nézz meg egy dolgot: RUN %appdata%, ott pedig szépen .minecraft, saves. Van ott valami? Ha ezt tudom, tudom, hogy lehet megoldani. Priviben írj.

2013. jún. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért azt be kell látni, hogy a Minecraftban még ma is elég sok hiba van, bár jóval kevesebb, mint korábban, így az automata mentés nem minden esetben működik. Így talán nem árt megpróbálni külön elmenteni. Amúgy lehet, hogy nincs írási joga a saves mappára. Ja, és játszottam már vele.
2013. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!