Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Minecraft servert hogyan...

Domika42 kérdése:

Minecraft servert hogyan csináljak?

Figyelt kérdés

Letöltöttem a servert.... minden késsz csak hogyan szerezzek ip-t??

(Ha lehet ne hamachis és ilyen fajta legyen a válasz pl.: Nem tudtunk egymáshoz csatlakoz.i hamachiban!!!!!)



2013. máj. 26. 08:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja még az hogy a rooter nincs össze kötve és a ip con fig se jó mármint kíirja az ip-t de mindenkinek ugyan az!
2013. máj. 26. 08:25
 2/9 anonim ***** válasza:
A géped közvetlenül csatlakozik a modemre? Mit értesz az alatt, hogy mindenkinek ugyan az az ip címe?
2013. máj. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Daniel_La_Costa ***** válasza:

Elso. A te IP-cimedet kell megadnod a haveroknak, mivel nalad fog futni a szerver.

Masodik. Az IP cim mindig adott, nem kell szerezned:

[link]

Ezen a linken leellenorizheted mi a sajatod.


Harmadik, ha mindent jol csinaltal de a haverok meg sem latjak, akk portot kell nyiss a routeren a szerverednek (ami onmagaban hordoz veszelyeket) illetve lehet meg a tuzfalad is blokkolja



Amennyiben port nelkul probaltak meg becsatlakozni hozzad (tehat csak az ip cimedet adtad meg) akk az ip-d utan :8080 (asszem minecraft ezt hasznalja, vagy amit nyitottal neki, de sztem 8080-at nyissatok...) port szamot adjatok meg. Tehat: 95.91.251.264:8080 (most ne ezt a szamot nezd, ez egy nemet nyomtato modem ipje :D )


A 95.91.251.264 helyere a sajat IP-det irjatok....


Ha igy sem megy akk valoban a modem nem engedi oket, akk nyitni kell neki portot.... Annak a menetenek google-n jarj utanna mert itt hosszu lenne :)

2013. máj. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! És ha a cmd-be beírod hogy ip con fig akkor egy ip-t kiad és ha tőlem 5 km-re lakó barátom beírja akkor neki is ezt a ip-t aggya ki!
2013. máj. 26. 10:44
 5/9 A kérdező kommentje:

Daniel_La_Costa

Nem tudom megcsinálni mert beírom amit kiadott és + a port és Can't reac'h server! valószínűlüleg az a baj hogy a gép nincs összekötve a rooterrel!

2013. máj. 26. 12:40
 6/9 anonim ***** válasza:
Az IP címed első 2 számát írd le, pl.: 81.122.*.*
2013. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam, írd le azt, amit a [link] és amit az ipconfig parancs kiad.
2013. máj. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
84.1.210.106 és a másikat kedden vagy szerdán tudom megmondani!
2013. máj. 26. 21:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Majd azt nézd meg, hogy ez egyezik e azzal amit az ipconfig parancs kiír, de akkor újra nézd meg what'smyip-n nehogy változzon.
2013. máj. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!