Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a monitor?

Miért nem kapcsol be a monitor?

Figyelt kérdés
Kiszedtem a videó kártyát megtakarítani de miután vissza tettem nem akar bekapcsolni a monitor amikor bekapcsolom a gépet és még a billentyűzet sem világít,elrontottam rajta valamit?
2013. máj. 17. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Megfelelően a helyére raktad? Minden csatlakozót beledugtál, ami benne volt?
2013. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
egyetlen egy csatlakozó volt benne de azt ki sem húztam mert elég hosszú,és rendesen bele van dugva szerintem mert a hűtő működik rajta
2013. máj. 17. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Integrált VGA van? Ha igen a dedikáltat vedd ki és próbáld csak az integrálttal!
2013. máj. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nincs :D
2013. máj. 17. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:

dedikált vganál visszadugtad a monitort a helyére? vga kap feszkót a tápból..?

egyszer nekem is sikerült eldurrantanom a monitorom, és pont a videókártyát buheráltam.

2013. máj. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TigerDemoN ***** válasza:
Szedd ki aztán megint vissza és úgy talán jó lesz, nekem is volt ilyen. Lehet megzavarodott a működése.
2013. máj. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
minden a helyén van a táp is működik minden bedugva,kihúztam már és vissza is dugtam de semmi pedig már szedtem ki 1 szer 2 szer mert szervizbe is volt meg takarítottam is és nem volt ilyen problémám
2013. máj. 17. 15:13
 8/8 A kérdező kommentje:
megoldódott a problémám,amikor a processzor hűtőjét vettem ki megtakarítani a processzor rávolt ragadva nem tudom hogy a hűtőre és amikor kijött meghajlott az alján pár db kis réz vmi :) nah szóval azokat vissza állítgattam kb 2 óra alatt és mostmár jó
2013. máj. 18. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!