Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Shakes and Fidget-ben van...

Shakes and Fidget-ben van cheat vagy hac? Ha van akkor léci irjatok párat.

Figyelt kérdés
Főleg szint,arany növelés.

2013. máj. 15. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha lenne, akkor majdnem mindenki használná.

Nincs ilyen, nem is kivitelezhető, hacsak nem tudod feltörni a szerverüket és belenyúlni az adatbázisba és módosítani a karaktered paramétereit.


Szóval, nem megoldható.

2013. máj. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Közben kerestem és találtam egy programot amivel meg lehet egyszerűen hacelni a játékot
2013. máj. 15. 15:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Óóó, gratulálok, sikeresen telepítettél a gépedre egy pár vírust. :)
2013. máj. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 DarkSeth válasza:

Max botot találsz, ami helyetted csinálja a küldetéseket amíg van energiád. Hack nem létezik hozzá, ebben igaza van az előttem szólónak, mert a szervergépbe kell belenyúlni ahhoz, hogy átírj vagy módosíts valamit 1 accounton.

Hacsak 1 óriási hacker zseni nem készít hozzá olyat ami bele tud nyúlni a szerverbe, de nem hiszem hogy egy bőngészős játékkal foglalkozna. :D Szóval nincs

2017. jan. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 DarkSeth válasza:
Cheat engine meg csak a saját gépedben tud módosításokat csinálni. Nem online alapú játékoknál beválik, de 1 olyan programnál/játéknál ami az interneten kereszül fogad/küld utasításokat (pl kattintásnál) azoknál nem érsz semmit a cheat engine-el.
2017. jan. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!