Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Utána játék közben az ~ gomb...

Utána játék közben az ~ gomb megnyomása előhozza a konzolt. Ide az alábbi cheat kódokat írhatod:. Ez alatt mit ért mi aza hullávolnal? Mit nyomjak meg? írjatok.

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 16:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Hullámvonalt akartam írni... Am ez az Euro Trak Simualtor játék ha nem értitek a kérdést írjatok..
2011. márc. 19. 16:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát a consolt előhozó gom a ~ jelű gomb mellet van többségileg vagyis a "0" gomb a fenti "1" es mellet de van hogy a "ö" gomb hozza elő a consolt, de meg van az a esélye , hogy nem működik ekkor a config.ini fájlban át kell írnia consol gombot egy másikra.
2011. márc. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A Notepad-dal nyisd meg a config.cfg file-t a játék könyvtárában:

/My Documents/Euro Truck Simulator/config.cfg


Változtasd ezt:

uset g_console "0"

erre:

uset g_console "1"


és ezt:

uset g_developer "0"

erre:

uset g_developer "1"


Utána játék közben az ~ gomb megnyomása előhozza a konzolt. Ide az alábbi cheat kódokat írhatod:

cheat money - Pénz

edit - Térkép szerkesztő


Itt van egészbe..Én meg is cseréltem de hiába nyomom az 1-es számot bárhol azzal csak kamera nézetet vált.. :S

2011. márc. 20. 17:27
 4/7 anonim válasza:
ne szenvedj ezzel a cheattal inkább csinálj így pénzt. sajátgép->dokumentumok->euro truck simulator->save->mentésed mappa(nekem 1 ,meg autosave van) ott az 1 mappára katt -> game. társítod, hogy tudj benne turkálni.jegyzettömbel kell társítani. görgeted lefele és lesz egy olyan hogy money account:....na az ott lévő számot megfogod és átírod pl: 900000000. és akkor ennyi pénzed lesz a játékban. én is szenvedtem ezzel a cheattal egy darabig mert volt egy nem normális aki csinált egy tök király kamiont bele is tettem modba de csinált mellé jó drága árat is valami 16000000000000 körüli összegért lehetett megvenni a kamiont. azt megtaláltam ezt a csalást és így már egyszerűbb volt.
2011. jún. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ja de arra figyelj hogy azt hiszem 14 vagy 15 jegyű számjegyet már nem engedi mert beírod elmented de a játék nem fog elindulni nekem elkezdte tölteni a mentést azt kilépett teljesen a játékból. de 13 számjegyig működik. de az már rengeteg szóval bőven elég az a pénz.
2011. jún. 14. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
amúgy egy a kódos cuccot az alt gr + 1 el tudod előhívni és kidob egy fekete ablakot azt oda lehet beírni a kódot.
2011. jún. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is segítenétek? Nekem a painkiller battle out of hellel van ugyanilyen problémám. Mit kell átírni a configben?
2013. márc. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!