Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a gépemnek lehet hallani a...

Ha a gépemnek lehet hallani a hangját ami nem ojan hangós és nemis ojan halk akkor azza tápból jőn vagya preocesszor hűtőtől?

Figyelt kérdés

A mostani tápom egy 400W os és ha mongyuk 450 vagy 500w osra cserélem akkor hallkabb lesz a gép?

Ha a processzor hűtőt cserélem egy drágábra akkor hallkabb lesz a gépem?

A mostani hűtőm 3000 forintos és 775 ős deha mongyuk veszek egy 7000-9000 forintosatt akkor hallkabb lessz sokall?

A processzorom egy Q6600 as 4 magós,de ahhoz mijen hűtőt vegyek ami jó is és csendes is és jólhűtia processzortis?


2013. máj. 15. 10:44
1 2
 11/16 pinkpancser ***** válasza:
Arctic és Alpenföhn talán halkabb lenne, de ha a hűtés a lényeg akkor a tx3 is jó!
2013. máj. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

N-Power táp? A táp biztos olcsó, de vajon az alaplap, videókártya és az egyéb alkatrészek cseréje is olyan olcsó lesz?

Miért kérdezel, ha nem fogod fel vagy nem fogadod meg, amit írunk?

2013. máj. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

A cooler master tx3 nál lehet szabályózni hogya hőtő ventilátorok hány rpm el pőrőgjenek?

Nekem az everestben 2200 at mutat de nincs rá lehetősség mongyuk beállitsam 2000 re vagy 1900 ra?

A processzort jó lehűti csak lehetne hallkab.

2013. máj. 17. 09:27
 14/16 pinkpancser ***** válasza:
Ha alapban ennyit pörög, akkor valószínűleg BIOS-ban nincs beállítva, hogy az alaplap szabályozza. Tehát gép újraindít, biosba belép, beállítás megkeres, beállít, örül :)
2013. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom hogya biósomban vanne ijen beállitás ,de ezta rpm venti pőrgéssét hol kell beállitani a biósban?

Az alaplapom az Astrock G41M-VS2.

Remélem ezzel sokkat segítettem és megtudod mondani pontossan hol keresem ezta beállitást ha van ijen beálitás az alaplapom biósában.

2013. máj. 17. 09:51
 16/16 A kérdező kommentje:
Astrock G41M-VS3 ezza alaplapom tipussa az előbb elirtam elnézzsét.
2013. máj. 17. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!