Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen hangfalszettet ajánlotok?

Milyen hangfalszettet ajánlotok?

Figyelt kérdés

Nem tudom igazándiból, hogy minek hivjam. :D

Tehát egy erősítő, mélyláda, hangfalak kombót szeretnék.

Elnézést hogy ha hülyeséget írtam, de nem nagyon értek hozzá. Igaznádiból ami most van nekem az teljesen megfelelne egy noname erősítő és noname hangffalpár kombó, de nem tom mi a baja, de nem műxik ezért ha már veszek másikat akkor egy kicsivel komolyabbra gondoltam. :)



2013. máj. 13. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit szánsz rá és persze hogy milyen felállást akarsz, 2.1, 5.1, 7.1 stb... ?


Ha rendesen meg akarod venni komponensenként a rendszert, ahogy írtad (erősítő, mélyláda, hangfalak), az drágább mutatvány lesz, de abban is tudok segíteni.


Ha valami "gamer" cuccban gondolkodsz, akkor végül is nagyon nem tudsz mellényúlni, mindegyik fröccsöntött hangfal ugyan olyan rosszul szól. A drágábbak valamivel hangosabbak, az olcsóbbak halkabbak, de minőségi hangzást egy szeléssávú vacaktól, műanyag dobozzal, nem lehet várni. Ezért ebben a kategóriában mindenképp azt tanácsolom, hogy az olcsóbbak között nézelődj, 30k fölött már nem éri meg ilyen cuccokat venni.

2013. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hát leginkább zenehallgatáshoz meg filmnézéshez kellene, game-hez van fejhallgató :)

én olyan 50k-ra gondoltam

2013. máj. 14. 13:46
 3/3 A kérdező kommentje:
jah és sztem 2.1 elég, 5.1-et és 7.1-et nem tudom elhelyezni
2013. máj. 14. 15:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!