Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PS2-vel mik a teendők?

PS2-vel mik a teendők?

Figyelt kérdés

Tervezem hogy veszek egyet, használtan. Pontosan mik kellenének hozzá? Chippelés mennyibe fáj manapság? És a többi cucc? Játékok vannak már, de amik igazán érdekelnek még baromi drágák és valahogy nincs rá 10 ezrem, ezért kéne kiütni... Memória kártya? Mekkorát érdemes venni? Bocs a sok kérdésért, de sosem volt még konzolom, most úgy érzem eléggé olcsó ahhoz hogy beruházzak egyre, plusz a gyerkőcök is kérték már.

Köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 13. 19:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Plusz a TV-hez való csatlakoztatáshoz is kell valami, arról sincs információm, meg biztos van még amikről nem is tudok.
2013. máj. 13. 19:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem van PS2-ön rendkivül megkímélt állapotban, minden tartozékkal, ha érdekel privi:D
2013. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ps2 gamek 10ezrek? persze 1-3 ezerért lehet venni annyira leszarják ps2őt...


Ma már nem chippelnek vegyél chippes gépet azt kész

memkariból 16mb elég

2013. máj. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ahogy írta az előttem lévő szerintem is max 5000ft -ból kihozol egyet csak én a csip mellet mc boot kártya híve vagyok mivel elég gyenge a olvasó részük így inkán átálltam az usb-re mert már annyiba kerül egy fej amennyiért gépet kapsz meg aztán praktikusabb hogy 16gb penen van vagy 6-7 vagy akár több játék is persze ez méretöl függ de a lényeg ha ki is ha a lézer még mindig ott az usb nem kell dvd lemezre költeni ha megunsz egy játékot csak törlöd persze az amit leszedtél rart érdeme eltárolni valamin hátha még valamikor játszanál vele !A karnál figyelj hogy ps2-legyen ne ps1 mert valaki képes azzal is eladni ha régebbi típusú tv-re veszed akkor ajánlót egy rgb kábel hogy az ntsc játékok is színesek legyenek de ha újabb fajta akkor elég az rca+av aljzatos csati!
2013. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!