Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó GAMER PC?...

FacsiMatyi kérdése:

Szerintetek ez jó GAMER PC? (Többi lent)

Figyelt kérdés

itt a link: [link]


Már régóta akarok venni és nem tudom eldönteni hogy ez jó-e vagy nem! Néztem egy másikat is és ez a kettő között vacilálok: [link]


Szerintetek melyiket tudnám jobban kihasználni?(JÁTSZANI)


Válaszotokat előre is köszi!:)



2013. máj. 11. 09:40
 1/7 anonim válasza:
a videó kártya, az szerintem nem jó! attól mert 4gb van oda írva, még nem biztos hogy jobb mint akár egy pl HD 6850 1gb ddr5 ami nekem is van, és ez mikor tavaly megvettem 40.000 volt és azóta se sokat esett az ára.
2013. máj. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ezt a céget inkább felejtsd el. Előre összerakott gépet nem veszünk....


4 GB a VGA-ba teljesen felesleges és egy ilyen gépbe 8 GB RAM sem kell. A tápról nem is ír, de valószínűleg az is gagyi.


Írj egy új kérdést és 150-ért összeraknak neked egyet valami normális helyről.

2013. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
nézz szét az ipon[pont]hu -n, ott jobb oldalt gépösszerakó, árban is jók, és megbízható én is onnan vettem már 2x is gépet
2013. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


És ez?

2013. máj. 11. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Az nem jó honlap. [link] én itt raktam össze a gépem. Elég reálisak az árak, és egyszerű, kezelhető, sok magyarázattal. Egyébként az elöttem író szerintem tévedett, a 8gb RAM az nem sok. Nyugodtan tegyél bele annyit, nem sokkal drágább mint a 6 gigás. Azzal legalább bebiztosítod a következő évek játékait is :). VGA-t pedig 1 gigásat vegyél. Procit pedig vagy FM2, vagy AM3+.
2013. máj. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy 150K-s gépbe sok a 8 GB RAM, helyette vegyen 4-et és a maradék pénzen egy jobb VGA-t.
2013. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem is elég a 4 gb még most, azt meg később ráér bővíteni, DDR3 ram úgyis olyan olcsó hogy szinte ingyen van.videókártyára, meg procira költsd, a többit meg mindenből a legolcsóbbat ! :D
2013. máj. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!